Міні-садочок «SKILLS» | НУШ | Детский сад в Киеве | Образование

Міні-садочок «SKILLS»

(Від 3 років)

У Концепції «Нової української школи» зазначено, що одним з викликів сучасної освіти є недостатньо розвинена мережа закладів дошкільної освіти. Це унеможливлює обов’язкову передшкільну підготовку дітей старшого дошкільного віку. Такий стан, як засвідчує статистика, буде зберігатися у найближчі роки, тому постає потреба пошуку й інших шляхів догляду за дітьми та здійснення їх підготовки до школи.

Що таке  міні-садочок «SKILLS»?

Останнім часом система міні-садочків стала досидь популярною серед сучасних мам, створивши жорстку конкуренцію традиційним закладам дошкільної освіти. Приватні міні-садочки, на відміну від державних дитсадків, приваблюють батьків сучасними підходами до освіти, невеликою кількістю дітей у групі, ергономічними зручними меблями та вмотивованими молодими вихователями, що уважно та дбайливо ставляться до маленьких відвідувачів.

Міні-садочок «SKILLS» - це простір для розвитку, творчості та навчання; та, звісно, кваліфікованого догляду за Вашою дитиною.

Ми проголошуємо:

  • збереження цінностей дитинства;
  • виховання на засадах партнерства;
  • необхідність інтеграції навчання;
  • реалізацію компетентнісного та особистісного підходу;
  • забезпечення розвитку здібностей учнів;
  • пріоритети соціалізації в дитячому колективі;
  • створення навчально-предметного середовища.

Ці фактори у сукупності забезпечують психологічний комфорт і сприяють вияву творчості дітей.

Як це працює?

В процесі пізнання світу дитина здобуває життєві компетентності, а в процесі навчальної гри – предметні, тобто ті, що знадобляться їй при вивченні певних предметів у школі.

Сприятлива психологічна атмосфера зміцнює довіру між всіма учасниками освітнього процесу та дозволяє діткам навчитися комунікувати з оточуючими, розвинути відчуття відповідальності, уміння вирішувати конфлікти мирним шляхом, соціалізуватися.

Інтегроване навчально-предметне середовище дозволяє дитині комплексно сформувати уявлення про світ, усвідомити свої потреби, проявити інтереси та лідерські якості, обрати заняття, яке їй до вподоби.

В міні-садочку розумові заняття чергуються з вправами для тіла чи іграми, що сприяє всебічному розвитку дитини та допомагає уникнути надмірного навантаження на тендітний дитячий організм.

Наповнення груп (6-7 дітей) дає можливість педагогу виявити індивідуальні особливості, сильні сторони та приховані таланти кожної дитини та ефективно їх розвивати.

Інтегрований авторський курс «Підготовка до школи» сприяє розвитку майбутнього першокласника, формуванню кола знань, вмінь та навичок, відповідно до нового Державного стандарту та концепції «Нової української школи».

Розклад міні-садочку «SKILLS»

0900-0930    - зустріч діток, зарядка


0930-0945    - ранкове коло


0945-1015    - рахуємо разом (пн, ср, пт) письмо (вт, чт)


1015-1030    - ланч


1030-1100    - весела англійська/розвиваючі заняття


1100-1200    - прогулянка на свіжому повітрі


1200-1230    - творчість


1230-1300    - активні ігри


О 1300    Малюк готовий до зустрічі з батьками


У SKILLS Лук’янівка є садочок повного дня, то ж ми з радістю доглянемо за Вашим малюком до вечора.


1300-1330    - обід


1330-1345    - підготовка до денного сну


1345-1400    - Історії Песика Барбесика


1400-1600    - денний сон


1600-1630    - пробудження, полуденок


1630-1700    - розвиваючі заняття/прогулянка


1700-1745    - творчість/розвиваючі заняття


1745-1800    - вечірнє коло


1800-1830    - активні ігри/зустріч з батьками

діти - розмальовка

Програма

Активний малюк. Фізичний розвиток є основою здорового способу життя як дорослих, так і малечі. Кожна складова нашого організму потребує активних вправ та дій, які сприяють її розвитку та підтримці у належному стані. Такі вправи для тіла як аеробіка, гімнастика та йога сприяють розвитку гнучкості та силової витривалості м’язів, привчають до дисципліни. Після занять покращується самопочуття, координація рухів та вміння тримати рівновагу. Це допоможе нашим малюкам сформувати правильну поставу та м’язовий скелет, бути сильними та красивими.

Весела англійська та німецька. Грай навчаючись, навчайся в грі! Цікаві заняття для маленьких поліглотів допоможуть оволодіти базовими знаннями англійської та німецької мови. Невеликі групи сприяють швидкому засвоєнню навчального матеріалу, а творчі вчителі – хорошому настрою та мотивації до спілкування.

Письмо та навчання грамоти. Базою будь-якого навчання є 4 види мовленнєвої діяльності – читання, аудіювання, говоріння, письмо. Тому цим елементам ми надаємо ключового значення у курсі «підготовка до школи». Як правильно тримати ручку? Чим відрізняється казка від оповідання? Що таке «голосні» та хто такі «приголосні»?

Рахуємо разом. Скільки раз потрібно лизнути чупа-чупс, щоб побачити жуйку? Дитяча задачка, скажете Ви… а як же її вирішити? Математичні здібності, підприємливість та винахідливість – основні якості, що розвиває цей курс. Цікаві завдання та сучасні дидактичні засоби не дадуть засумувати навіть тим, хто не дуже любить рахувати.

Логіка. Заняття спрямовані на розвиток мислення, пам’яті та уваги у дітей. Цікаві завдання, підібрані з урахуванням індивідуальних та вікових особливостей, сприятимуть розвитку потенціалу розумової активності Вашої дитини. (Тести на різні види мислення, логічні завдання, загадки, зорові обмани, навчальні ситуації, математичні ти мовні ребуси).

Геніальний Я. Світ змінюється шаленими темпами, щоб встигнути за ним та бути в курсі новин, потрібно вміти швидко знаходити інформацію та застосовувати її у життєвих ситуаціях. Зміст цього блоку базуються на останніх енциклопедичних знаннях людства, що дає можливість сформувати інтелектуальні інтереси Вашої дитини, розвинути сильні сторони, розширити коло знань про навколишній світ: людину, природу, техніку. Невід’ємною частиною курсу є справжні експерименти! (Винаходи, історичні факти, природні явища, людські здібності, незвичайні тварини, практичні експерименти, хімічні та фізичні реакції).

Історії Песика Барбесика. Авторський курс для малят, що люблять цікаві історії. А коли історії розповідає сам песик Барбосик, вони нааадзвичайно цікаві та захоплюючі. Хочеш навчитися читати та розповідати власні казки? Ласкаво просимо.

Розвиваючі ігри. В цьому кейсі зібрані найефективніші ігри для дітвори, що спрямовані на покращення концентрації, пам’яті, мислення, уваги та формування емоційного інтелекту.

Творчість. Заняття направлене на розвиток творчих здібностей, фантазії, дрібної моторики рук, виховання естетичного смаку. Діти зможуть створити унікальні вироби власними руками, подарунки для близьких до свят. Ви будете вражені, яку красу можуть створити дитячі руки.

Що потрібно брати з собою в міні-садочок?

SKILLS забезпечує своїх відвідувачів необхідними матеріалами для навчання. Все, що Вам потрібно дати дитині з собою – це гарний настрій, змінне взуття, ланч, одяг по погоді, головний убір, власні іграшки (за бажанням).

SKILLS не бере вступного внеску та додаткових оплат. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.