Курси ⋆ SKILLS | Англійська. Німецька. Літній табір. Дитячий садок.

Курси

Всебічний розвиток

(Вік 4-5 років)
Дитині залишилось 2 роки до школи? Запишіться на курс «Всебічний розвиток», що є першою сходинкою програми «Підготовка до школи». Дослідження педагогів та психологів показують, що 3,5 – 4 роки – найкращий вік починати навчальні заняття в групі з іншими дітками та привчатись працювати з вихователем. Наше завдання – пробудити пізнавальний інтерес до навчання. Люблячі педагоги заохотять дитину до творчості, відкриють індивідуальність кожного, навчать працювати в команді та самостійно. Дітвора стане більш дисциплінованою і зрозуміє для чого потрібно вчитися.
Розвиток: за допомогою різних завдань діти у ігровій формі тренують пам’ять, мислення, уяву, спостережливість, увагу, вчаться співпереживати; за допомогою спеціальних робочих листків та зошитів розвивають дрібну моторику та навички письма; у діалозі з вихователем та іншими дітками відбувається розвиток мовлення. Творчість: аплікації, ліплення, малювання, знайомство з кольорами та структурами (гладенький, ширшавий, зернистий), робота з різними природними матеріалами (квасоля, крупи, шишки, квіти). Навчання: вміння правильно сидіти, тримати ручку, користуватись лінійкою, олівцем, гумкою; українська та англійська абетка, вивчення пісень та віршів, письмо друкованих літер та цифр, читання складів, лічба, вирішення простих логічних задач. Також дитина отримує основні знання про навколишній світ, явища природи, техніку. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Підготовка до школи

(Вік 5-6 років)
Чи готова дитина до школи? У скільки років краще йти у 1 клас? Ці питання непокоять багатьох батьків. Але погодьтеся, що готуватися до школи необхідно кожній дитині. Курс для майбутніх першокласників цікавий та корисний. Програма сприяє розвитку ключових компетенцій, формуванню кола знань, вмінь та навичок відповідно до Державного стандарту та концепції «Нова українська школа». Після закінчення курсу діти стануть впевненими у собі та своїх вміннях, і школа буде в радість всім.
До травня дітвора навчиться:
 • писати друковані та прописні літери;
 • розрізняти голосні та приголосні звуки;
 • читати по складах, зв’язано говорити, розповідати;
 • вчити на пам’ять та розповідати вірші та пісеньки;
 • відповідати на прості запитання англійською;
 • лічити, вирішувати логічні задачі та приклади у межах 10;
 • розрізняти геометричні форми та креслити під лінійку;
 • розрізняти пори року, час доби, орієнтуватись по годиннику;
 • доглядати за собою, садити квіти, користуватись комп’ютером;
 • малювати, ліпити, вирізати, клеїти;
 • працювати в команді та самостійно;
 • брати на себе відповідальність за свої дії;
 • вирішувати конфлікти мирним шляхом.
У програмі: письмо та навчання грамоти, розмовна англійська, логіка, математика, людина-природа-техніка, творчість, соціальна складова. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Англійська мова для малечі

(Вік 4-6 років)
Хочете, щоб Ваша дитина говорила англійською? Для цього не обов’язково переїжджати до англомовної країни, досидь вчасно почати. Саме у віці 4-5 років вивчення іноземної мови є міцним фундаментом для вільного володіння нею в шкільному віці. Звичайно за умови регулярних занять та старанно виконаних домашок. Уроки проходять в ігровій формі з інтерактивними килимками, іграшками, авторськими прописами та пісеньками. Така методика заохочує дітвору до вивчення англійської та швидко дає результат. Групи до 7 діток.
Кожен курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Англійська мова для школярів

(Вік 7-17 років)
Do you have english SKILLS? Якщо ні – мерщій до нас. Групи англійської по 7-8 дітей, які розподілені за віком та рівнем. На уроках ми використовуємо цікаві завдання, справжні життєві ситуації, аудіо та відео матеріали. Наочна граматика допоможе кожному розвиватися швидко та ефективністю. Досвідчені вчителі допоможуть досягти результату і ти будеш спілкуватися англійською впевнено. Для досягнення максимуму від занять ми створюємо англомовне середовище: до абонементу додаються безкоштовні заняття в розмовному клубі з носієм мови.
Кожен курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Англійська мова для дорослих

(Вік 18-99 років)
Наважились підтягнути інгліш? Похвально! У SKILLS є групові та індивідуальні заняття для будь-якого рівня: з нуля, для тих, хто вчив і трохи забув і для просунутих користувачів. Знайшовши час для вивчення іноземної Ви не тільки врятуєте свій мозок від старості, а й будете впевненіше почувати себе у закордонних відрядженнях та відпустках. Пам’ятайте, мову треба вчити не 11 років, а головою. Заняття проходять у вечірній час у дружній атмосфері з веселими та професійними вчителями. За умови сумлінного відвідування на виконання ДЗ – результат гарантуємо.
Кожен курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 7 чоловік. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Speaking з носієм мови

(Вік 9-99 років)
Спеціальний запрошений англомовний спікер для кожного, хто хоче практикувати англійську у дружній компанії та ще й на цікаві теми. Застосовуйте отримані знання та подолайте мовний бар’єр. Володієте певним словниковим запасом, але відчуваєте себе невпевнено в розмові з іноземцем? – приходьте до нас на спікін. Клуб є безкоштовним для власників SKILLS абонементів з англійської та відкритий для всіх інших бажаючих за символічною ціною: 50 гривень. Записуйтесь на рецепції або за телефоном у розділі КОНТАКТИ.
У програмі: розігрування діалогів, виступи, моделювання ситуацій, тематичні бесіди. Групи до 10 учасників. Кожне заняття має певну тему та цілі, і до нього потрібно готуватися не лише спікеру, а й учням. Тема для опрацювання та завдання формуються заздалегідь: висловлення власної думки, підготовка розповіді про подію, людину чи предмет, діалог, запитання. Зауважте, спікер не знає ні російської, ні української, тому озбройтесь онлайн словником (у Клубі є WiFi) та підготуйте базові слова. Такий досвід безцінний, а на регулярній основі стане дієвим доповненням до занять з англійської граматики. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Німецька мова для школярів

(Вік 9-17 років)
Willst du Deutsch lernen? Якщо так – мерщій у SKILLS. У нас є спеціальна група для діток 5 класу, які вчать німецьку як другу іноземну. За один рік ти здобудеш рівень А1. Якщо ти вчишся в середній чи старшій школі і маєш проблеми з німецькою, допоможемо «підтягнутися» швидко та результативно на рівні А2. Для «просунутих» знавців маємо рівні В1 та В2. На тебе чекають цікаві завдання, справжні життєві ситуації, аудіо та відео матеріали. Наочна граматика допоможе кожному розвиватися ефективно. Професійні вчителі дадуть відповідь на будь-які питання, навіть допоможуть з домашкою.
Курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння. Досвідчені вчителі з міжнародним досвідом, як ніхто інший зможуть навчити красивій літературній вимові та розповісти про культуру Німеччини. Матеріали, що використовуються для уроків відповідають міжнародній стандартизації «німецька як іноземна» (Deutsch als Fremdsprache). SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Китайська мова

(Вік 6 років)
Китайська внесена до списку найбільш стратегічно значущих мов світу. Очікується, що в найближчі 30 років китайська мова стане однією з найпоширеніших мов у сфері бізнесу. Ділові папери, великі ринки, високооплачувана робота, - всі ці та багато інших можливостей відкриті перед тим, хто знає мову. Приходь і ми разом: зануримось у східну культуру, навчимося каліграфії та ієрогліфам, досягнемо дзену під час чайної церемонії та збагатимось енергією «ЦИ» під час слухання східних історій. Відкривай світ разом зі SKILLS, і нехай твій смартфон та одяг будуть не єдиними атрибутами з Далекого Сходу.
SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Математика

 
Гуманітарний склад розуму? Знайомо. Насправді математика – один з ключових предметів шкільної програми, але чомусь є досидь багато дітей, яким вона дається не легко. Не переживай, у SKILLS є супер-вчителька, яка пояснить всі формули, дроби та рівняння. Є групові та індивідуальні заняття. Ти зможеш вивчити нормально ті теми, які не зрозумів у школі та отримати відповіді на всі питання. Математика – це легко, головне вчасно надолужити «прогалини». SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Знайомся з вчителями у розділі КОМАНДА.

ДПА 4 клас

 
Перший державний іспит – це не страшно, якщо бути до нього готовим. А якщо знати завдання цього іспиту – то взагалі не страшно! Підготовчий курс до ДПА у 4 класі базується на навчальному матеріалі початкової школи та покликаний систематизувати знання з української мови, літературного читання та математики. Готуємося комплексно за спеціальними рекомендованими МОН збірниками, що містять всі типи та різновиди завдань для ДПА. Також повторюємо теми, що тяжко сприймаються дітьми в школі, докладно розбираємо в невеликих групах, визначаємо слабкі місця. Повторюємо, тренуємося, знаємо правильну відповідь!
У програмі: вирази, приклади, дроби, ділення в стовпчик, множення в стовпчик, задачі (математика); тема, головна думка, структура тесту, підмет, присудок, синоніми, антоніми, переклад (мова та читання). SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Творча майстерня

(Вік 4-8 років)
Ваша дитина у кожну вільну хвилину хоче малювати, різати та клеїти? Приходьте на заняття з творчості! Займайся улюбленою справою в компанії однодумців та творчого наставника. Проводь час з користю на створюй красу своїми руками на заняттях рукоділля та малювання. До того ж, це дуже крута ідея для подарунків рідним та друзям. Уроки направлені на розвиток творчих здібностей, фантазії, дрібної моторики рук, виховують естетичний смак. До того ж у SKILLS часто проходять майсер-класи з творчості до різних свят, де діти роблять приголомшливий та креативний декор.
У програмі: декупаж, квілінг, акриловий розпис, зістарювання поверхонь, реставрація, декор, писанкарство, орігамі, шиття, вишивка, моделювання одягу, робота з різними матеріалами. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Художня майстерня

(Вік 7-14 років)
Багата палітра кольорів, креативні ідеї та власне бачення дитини створюють сприятливий клімат для творчості в нашій майстерні. Малювання розвиває моторику, дрібні й точні рухи кистей і пальців рук, формує гарний почерк, спритність і швидкість реакції; розвиває спостережливість і уважність, фантазію і уяву, креативність, нестандартне, просторове і асоціативне мислення. Художник живе в кожному, потрібно лише дати йому фарби і полотно. Давайте реалізуємо найкреативніші фантазії разом. Записуйтесь та приходьте з друзями.
У програмі: графіка, кольорові олівці, пастель, акварель, гуаш, масляні та акрилові фарби. Техніки пензликом та мастихіном. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

ДПА 9 клас (українська мова)

 
Паморочиться в голові при слові «диктант»? Тільки для тебе вчителі української мови розкриють свої секрети успішного написання диктанту. Розкладемо по полицях та систематизуємо знання з пунктуації, синтаксису та правопису. Доведено, що багаторазове виконання вправ сприяє виробленню правильних звичок на письмі. Вивчимо всі винятки та правила, а також поговоримо про різницю старого та нового правопису. Навчимося правильно і чітко сприймати на слух, визначати структуру речення, щоб самостійно бездоганно розставляти розділові знаки. Практичні знання та вміння, ось чого вчать у SKILLS!
У програмі: онлайн-тренування, виконання вправ, написання диктантів. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 діток. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

ДПА 9 клас (математика)

 
Державна підсумкова атестація у 9 класі – іспит, який включає матеріал починаючи з далекого 5 класу. Що це означає? Що треба знати все про математику, а не тільки програму 9 класу. Матеріал викладаємо системно та цікаво, вчимо мислити логічно. Індивідуальний підхід до кожного учня сприяє підвищенню рівня знань з математики. Заняття проходять у теплій, психологічно комфортній атмосфері. Щось не зрозумів на уроці чи є питання по шкільних домашках – всі відповіді дасть наша кваліфікована та досвідчена вчитель. Приходь, і ти полюбиш математику.
Заняття охоплюють всі теми з 5 по 9 клас. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 7 учнів. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

ДПА 9 клас (англійська мова)

 
Підготовка до ДПА з англійської мови – справжній виклик для всіх учнів, які вирішили здавати цей предмет. Чи вистачить балів? Чи достатньо буде словникового запасу? У SKILLS є спеціально розроблена програма за завданнями ДПА 9, яка дозволить без стресу та напруження успішно здати інгліш. Індивідуальний підхід викладачів робить підготовку цікавою і захоплюючою, а комплексні завдання сприяють ґрунтовній підготовці. Пройшовши курс – справишся з будь яким завданням ДПА на відмінно. Граматика англійської легко та доступно. До абонементу додаються безкоштовні заняття в розмовному клубі з носієм мови!
Заняття проходять в невимушеній теплій атмосфері, де можеш задати вчителю будь-яке питання з теми і отримати зрозумілу відповідь. Навіть якщо твій інгліш вері бед, ми «витягнемо» тебе на пристойний бал. Без паніки! Головне – записуйся і приходь. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 учнів. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

ЗНО 11 клас (українська мова)

 
Хочеш гарно пройти незалежне оцінювання та вступити до університету своєї мрії, але маєш сумніви у своїх знаннях – приходь до нас. Курс підготовки складається з трьох змістовних блоків. Українська мова: повторення та систематизація за спеціальною програмою МОН, правопис, практичне виконання завдань. Українська література: вивчення та аналіз програмних торів, теорія літератури, паралельні твори, хитрощі та лайфхаки. Написання власного висловлювання: структура, як сформулювати тезу, як сформулювати аргументи і де взяти приклади.
У програмі: пробні тести, вправи, біографії, програмні твори, написання та перевірка власного висловлювання. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 учнів. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

ЗНО 10 та 11 клас (математика)

 
Готуватися до ЗНО з математики насправді не так важко, як це здається з першого погляду. Головне при цьому – правильно та вчасно почати процес підготовку. Деякі учні мають страх перед цією дисципліною. Курс складається з типових завдань за рекомендаціями МОН та містить всі теми іспиту. Індивідуальний підхід допоможе правильно налаштуватися на процес навчання і не здаватися за перших невдач. Доступно і зрозуміло пояснить все наша досвідчена викладач. Навіть якщо маєш питання зі шкільних домашок, задавай їх на занятті, вчителі раді допитливим учням.
У програмі: алгебра, геометрія, тестування. Виявлення проблемних тем з шкільної програми 5-9 класу. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 7 учнів. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

ЗНО 11 клас (англійська мова)

 
Підготовка до ЗНО з англійської мови – справжній виклик для всіх учнів випускних класів, які вирішили здавати цей предмет. Чи вистачить балів для вступу? Чи достатньо буде словникового запасу для написання твору? У SKILLS є спеціально розроблена програма за завданнями ЗНО, яка дозволить без стресу та напруження успішно здати інгліш. Індивідуальний підхід викладачів робить підготовку цікавою і захоплюючою, а комплексні завдання сприяють ґрунтовній підготовці. Пройшовши курс – справишся з будь яким завданням ЗНО на відмінно!
Заняття проходять в невимушеній теплій атмосфері, де задаси вчителю будь-яке питання з теми і отримаєш зрозумілу відповідь. Навіть якщо твій інгліш вері бед, ми «витягнемо» тебе на пристойний бал. Без паніки! Головне – записуйся і приходь. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Групи до 8 учнів. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Індивідуальні заняття

 
Хочеш максимум уваги та ефективності? Економ свій час та відвідуй індивідуальні заняття. Ми організуємо для тебе уроки з будь-якого предмету за зручним графіком та з вчителем, який до вподоби. Готуємо до іспитів в короткі строки, «підтягуємо» іноземну до співбесіди, розробляємо індивідуальну програму або працюємо за бажаним підручником, словом – все, що треба. Дзвони чи реєструйся на рецепції. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Познайомтесь з вчителями в клубі або у розділі КОМАНДА.

Майстер-класи

 
Традиційно до свят і просто так SKILLS проводить різноманітні тематичні майстер-класи для дітей. Якщо Ви не знаєте, куди піти з дітьми у вихідний або чим зайняти дитину після школи, спробуйте наші МК. Це не тільки заряд позитиву і нові уміння, а й розвиток моторики рук та фантазії, виховання акуратності, вивчення основ колористики, технік малювання та hand made. Таке заняття – чудовий подарунок дитині. У програмі: декупаж, квілінг, миловаріння, акриловий розпис, зістарювання поверхонь, реставрація, декор, писанкарство, орігамі, шиття, вишивка, моделювання одягу, робота з різними матеріалами.
Всі МК разові і мають обмежену кількість місць. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Хочеш записатись на найближчий МК? Дзвони на рецепцію. >Контакти<

Табори на шкільні канікули

 
Шкільні канікули – час відпочинку і перезавантаження. Але не обов’язково провести їх на дивані чи за компом. SKILLS організовує денний табір для школярів, де діти зможуть цікаво та весело провести час, знайти нових друзів, вивчити щось нове з інглішу, дізнатися про останні новинки техніки, зіграти партію в шахи. У програмі творчі майстер-класи, експерименування, допомога з домашками та заняття з англійської і максимум ефективності. Групи до 8 дітей, веселі вожаті, власний дитячий майданчик, якісні навчальні матеріали та інтенсивні заняття.

Літні інтенсиви англійської⠀

 
Літо – час довгоочікуваних канікул і відпусток. Дорослі чекають на бажаний відпочинок, діти – на чудову свободу від навчання, де є багато цікавих справ та нескінченні ігри з друзями. Та у батьків виникає цілком зрозуміла тривога: що ж буде зі знаннями, які отримала дитина за навчальний рік? Правильно, потрібно тримати мозок в тонусі. У нас є літні інтенсиви англійської для дітей, школярів та дорослих, де повторюють пройдене та вчать багато нового! Групи до 8 чоловік, професійні вчителі, цікава програма. SKILLS повністю забезпечує навчальними матеріали для занять. Проведи це літо з користю, бронюй та записуйся.

Літні табори

 
Літо у Києві? Просидіти його в телефоні чи перед телевізором – нудьга і зовсім не корисно. Запишись у дитячий літній табір 2021 «Професії майбутнього» і на тебе чекають:
✅ ефективна авторська програма «Як бути успішним»; ✅ невеликі групи (до 8 дітей): 4-7 років та 8-12 років; ✅ щоденні заняття з англійської мови; ✅ творчі майстер-класи (скрапбукінг, художня майстерня та багато іншого); ✅ тренування пам’яті (головоломки, психологічні тести, секрети розумників); ✅ читання книг (цікаві енциклопедії, улюблені казки та оповідання, повчальні та захоплюючі історії, науково-популярні книги, та ін.); ✅ спорт (ранкова йога, командні ігри, квести); ✅ прогулянки на свіжому повітрі (дитячий майданчик, парк); ✅ забезпечення навчальними засобами та матеріалами для творчості; ✅ екскурсійні виїзди; ✅ комфорт та безпека: затишні кімнати, зручні меблі, відеонагляд; ✅ ланч (смачний та корисний); ✅ відмінний настрій та нові друзі! Бронюй місце вже зараз за телефоном у розділі Контакти

Графік роботи курсів у 2020-2021 н/р:

Навчальний рік починається 01 вересня 2020 року і закінчується 31 травня 2021 року.

Осінні канікули: з 27 жовтня по 01 листопада 2020 року.

Зимові канікули: з 28 грудня 2020 року по 03 січня 2021 року.

Весняні канікули: з 22 березня по 26 березня 2021 року.

Офіційні державні вихідні дні: Дні відпрацювання:
14.10. – День Захисника України Субота, 17.10.
25.12. – Католицьке Різдво Субота, 26.12.
07.01. – Православне Різдво Субота, 09.01.
08.03. – Міжнародний жіночий день Субота, 13.03.
01.05. – День праці -
02.05. – Великдень -
03.05. – Великдень Понеділок, 31.05
09.05. – День Перемоги Неділя, 06.06.
10.05. – День Перемоги Субота, 15.05.