Курси

Всебічний розвиток

(Вік 4-5 років)

Курс розроблений для дітвори, хто через 2 роки йде до школи. За дослідженнями педагогів та психологів 3,5 – 4 роки – це найкращий вік починати навчальні заняття в групі з іншими дітками, привчатись працювати з вихователем. Наше завдання, пробудити пізнавальний інтерес до навчання, заохотити до творчості, відкрити індивідуальність кожного, навчити працювати в команді та самостійно, пояснити що таке дисципліна і для чого потрібно вчитися. У процесі курсу ми формуємо різнобічний світогляд дитини.

У програмі:

Розвиток: за допомогою різних завдань діти у ігровій формі тренують пам’ять, мислення, уяву, спостережливість, увагу, вчаться співпереживати; за допомогою спеціальних робочих листків та зошитів розвивають дрібну моторику та навички письма; у діалозі з вихователем та іншими дітками вдосконалюють мовлення.

Творчість: знайомимося з кольорами та структурами (гладенький, ширшавий, зернистий), ліпимо, малюємо, працюємо з різними природними матеріалами (квасоля, крупи, шишки, квіти) та створюємо аплікації.

Навчання: вчимося правильно сидіти, тримати ручку, користуватись лінійкою, олівцем, гумкою; знайомимось з українською та англійською абеткою, вивчаємо пісні та вірші, пишемо друковані літери та цифри, читаємо склади, рахуємо, вирішуємо прості логічні задачі. Також дитина отримує основні знання про навколишній світ, явища природи, техніку.

Підготовка до школи

(Вік 5-6 років)

Подготовка к школе

Чи готова дитина до школи? Це питання непокоїть багатьох батьків, але скажемо прямо, – готуватися до школи повинен кожен! Курс розроблено для дітей, кому залишився 1 рік до школи. Програма сприяє розвитку ключових компетенцій майбутнього першокласника, формуванню кола знань, вмінь та навичок, відповідно до Державного стандарту та концепції «Нової української школи».

До травня ми навчимо Вашу дитину:

 • писати друковані та прописні літери;
 • розрізняти голосні та приголосні звуки;
 • читати по складах, зв’язано говорити, розповідати;
 • вчити на пам’ять та розповідати вірші та пісеньки;
 • відповідати на прості запитання англійською;
 • лічити, вирішувати прості логічні задачі та приклади у межах 10;
 • розрізняти геометричні форми та креслити під лінійку;
 • розрізняти пори року, час доби, орієнтуватись по годиннику;
 • доглядати за собою, садити квіти, користуватись комп’ютером;
 • малювати, ліпити, вирізати, клеїти;
 • працювати в команді та самостійно;
 • брати на себе відповідальність за свої дії;
 • вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Також ми сформуємо навички, що знадобляться Вашій дитині у подальшому навчанні, розповімо як бути «правильним» учнем, як поводитись у школі, що робити у незнайомих ситуаціях.

У програмі: письмо та навчання грамоти, розмовна англійська, логіка, математика, людина-природа-техніка, творчість, соціальна складова.

Англійська мова

(Вік 4-99 років)

Курсы английского

Do you have english SKILLS? Якщо ні – мерщій до нас. Одинадцять груп англійської, які розподілені за віком та рівнем знання мови. Кожен курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння.

У групах 4-6 років заняття проходять в ігровій формі з інтерактивними килимками, іграшками, авторськими прописами та пісеньками. Така методика заохочує дітвору до вивчення англійської та швидко дає результат.

Дітей шкільного віку чекають цікаві завдання, справжні життєві ситуації, аудіо та відео матеріали, наочна граматика, що допомагає кожному розвиватися з максимальною ефективністю.   Досвідчені вчителі та індивідуально підібрані методики навчання, допоможуть бути успішним та спілкуватися англійською впевнено.

Але хороший лексичний запас та відмінне знання граматики – це ще не все! Для досягнення максимального результату від занять ми створюємо реальне англомовне середовище: до абонементу додаються безкоштовні* заняття в розмовному клубі з носієм мови!

Також запрошуємо до вивчення англійської дорослих. Так, так, тих, хто вчив і трохи забув; і тих, хто насмілився вивчити англійську з нуля. Знайшовши час для вивчення іноземної ви не тільки не дасте своєму мозку постаріти, а й будете впевненіше почувати себе у закордонних відрядженнях та відпустках J Заняття проходять у вечірній час у дружній атмосфері.

Speaking з носієм мови

(Вік 9-99 років)

Занятия с носителем языка

Спеціальний запрошений англомовний спікер для кожного, хто  хоче практикувати англійську у дружній компанії та ще й на цікаві теми, шукає можливість застосувати на практиці отримані знання та подолати мовний бар’єр. Якщо ти володієш певним словниковим запасом, але все ще відчуваєш себе невпевнено в розмові з іноземцем – тоді тобі саме сюди. Клуб діє для власників абонементів і для інших бажаючих за спеціальних умов.

У програмі:  розігрування діалогів, виступи, моделювання ситуацій, тематичні бесіди.

Німецька мова

(Вік 9-99 років)

Willst du Deutsch lernen? Якщо так – мершій у SKILLS. У нас є спеціальна група для діток 5 класу, які вчать німецьку як другу іноземну. За один рік у цій групі можна здобути рівень А1. Та група «просунутих» знавців, що вже рік займалися у нас і зараз продовжують вивчення німецької на рівні А2. Цікаві завдання, справжні життєві ситуації, аудіо та відео матеріали, наочна граматика допомагає кожному розвиватися з максимальною ефективністю.

Курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння. Компетентні вчителі з міжнародним досвідом, як ніхто інший зможуть навчити красивій мові, літературній вимові та розповісти про культуру Німеччини. Матеріали, що використовуються для уроків відповідають міжнародній стандартизації «німецька як іноземна».

Шахи

(Вік 7-12 років)

шахматы для детей

Шахи – стратегічна гра для справжніх ерудитів, як одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. На курсі ти дізнаєшся про цікаві факти з історії шахів, правила пересування фігур, навчишся вправно грати і, хто знає, може згодом отримаєш звання гросмейстера.

Яка користь для дитини:

 • шахи навчають дитину думати, запам’ятовувати, порівнювати і узагальнювати дані, передбачувати наслідки своїх дій;
 • допомагають розвинути винахідливість та логічне мислення;
 • стимулюють фантазію, яка необхідна для пошуку комбінацій, цікавих ходів, допомагає збагатити внутрішній світ дитини;
 • розвивають здатності до прорахунку, вміння до класифікації та систематизації процесу мислення;
 • шахи допомагають у розвитку дисципліни, дотримання правил гри.

У програмі: назви фігур у грі, шахові терміни, комбінації ходів, стратегії, секретні прийоми, що дозволять загнати суперника в глухий кут.

Робототехніка

(Вік 10-14 років)

робототехника

Роботи вже деякий час живуть з нами пліч-о-пліч та постійно вдосконалюються. Звісно, поки що не у вигляді футуристичних істот з фантастичних фільмів, а в якості різноманітних маніпуляторів, пилососів та, навіть, іграшок. Але їх кількість та якість постійно росте. В курсі робототехніки Ваша дитина навчиться працювати з Arduino платами, підключати різноманітні датчики та сенсори, та програмувати їх.

Недостатньо просто уявити механічні компоненти свого майбутнього пристрою, потрібно їх чітко окреслити. На допомогу приходить 3D моделювання. Воно чудово розвиває просторове мислення і уявлення про рух об’єктів та їх взаємодію у просторі.

Програмування дає змогу створити “мозок” робота. Без відповідної програми Ваш пристрій буде просто купою залізяччя, тому програмування стоїть у центрі курсу. Початок навчання буде проходити у візуальному середовищі скретч, яке спеціально розроблене для дітей інститутом MIT. Після цього почнеться освоєння С-подібних мов програмування, таких як PHP та JS, які використовуються для розробки веб-сайтів.

Художня майстерня

(Вік 4-14 років)

Багата палітра кольорів, креативні ідеї та власне бачення дитини створюють максимально сприятливий клімат для творчості в нашій майстерні. Малювання розвиває дрібну моторику,  дрібні й точні рухи кистей і пальців рук, формує гарний почерк, розвиває спритність і швидкість реакції; розвиває спостережливість і уважність, фантазію і уяву, креативність, нестандартне, просторове і асоціативне мислення.  Художник живе в кожному з нас, потрібно лише дати йому фарби і полотно! То ж пропонуємо реалізувати свої найкреативніші фантазії разом з нами!

У програмі: графіка, кольорові олівці, пастель, акварель, гуаш, масляні та акрилові фарби. Техніки пензликом та мастихіном.

ДПА 4 клас

ДПА - 4

Перший державний іспит – це не страшно, якщо бути до нього готовим. А якщо ще й знати завдання цього іспиту – то взагалі не страшно! Підготовчий курс до ДПА базується на навчальному матеріалі початкової школи та покликаний систематизувати знання з української мови, літературного читання та математики. Готуємося комплексно за спеціальними рекомендованими МОН збірниками, що містять всі типи та різновиди завдань для ДПА. Також повторюємо теми, що тяжко сприймаються  дітьми в школі, докладно розбираємо в невеликих групах, визначаємо слабкі місця. Повторюємо, тренуємося, знаємо правильну відповідь!

У програмі: вирази, приклади, дроби, ділення в стовпчик, множення в стовпчик, задачі (математика); тема, головна думка, структура тесту, підмет, присудок, синоніми, антоніми, переклад (мова та читання).

ДПА 9 клас (диктант)

Паморочиться в голові при слові «диктант»? Тільки для Вас вчителі української мови розкриють свої секрети успішного написання диктанту. Розкладемо по полицях та систематизуємо знання з пунктуації, синтаксису та правопису. Доведено, що багаторазове виконання вправ сприяє виробленню правильних звичок на письмі. Вивчимо всі винятки та правила, а також поговоримо про різницю старого та нового правопису. Навчимося правильно і чітко сприймати на слух, визначати структуру речення, щоб самостійно бездоганно розставляти розділові знаки. Практичні знання та вміння, ось чого вчать у нас!

У програмі: онлайн-тренування, виконання вправ, написання диктантів.

Українська мова ЗНО (11 клас)

ЗНО - українська

Хочеш гарно пройти незалежне оцінювання та вступити до університету своєї мрії, але маєш сумніви у своїх знаннях – приходь до нас. Курс підготовки складається з трьох змістовних блоків. Українська мова: повтор та систематизація за спеціальною  програмою МОН, правопис, практичне виконання завдань. Українська література: аналіз та вивчення всіх програмних торів, теорія літератури, паралельні творив, хитрощі та лайфхаки. Написання власного висловлювання: структура, як сформулювати тезу, як сформулювати аргументи і де взяти приклади.

У програмі:  пробні тести, вправи, біографії, програмні твори, написання та перевірка власного висловлювання.

Математика ЗНО (10 та 11 клас)

Вивчити математику насправді не так важко, як це може здатися з першого погляду. Головне при цьому – правильно почати процес навчання. Деякі люди мають певний страх перед цією дисципліною. Їм навіть здається, що математика – майже магічна наука, а самі математики – це чарівники, які за допомогою малозрозумілих символів і знаків творять чудеса. Тому необхідно правильно налаштуватися на процес навчання і не здаватися при перших невдачах. Доступно і зрозуміло пояснить все наш з 20-ти річним досвідом викладач в окремих  групах: 10 клас та підготовка до ЗНО.

У програмі:  алгебра, геометрія, тестування.