Студії SKILLS

Навчання з підбором оптимальних методів та засобів, що відповідають віковим та індивідуальним особливостям дітей – запорука успіху!

А талановиті вчителі не дадуть засумувати навіть найвибагливішим клієнтам!

 

Підготовка до школи

(Вік 5-6 років)

Подготовка к школе - дети с книгой

Чи готова дитина до школи? Це питання непокоїть багатьох батьків, але скажемо прямо, – готуватися до школи повинен кожен! Курс сприяє розвитку ключових компетенцій майбутнього першокласника, формуванню кола знань, вмінь та навичок, відповідно до нового Державного стандарту та концепції «Нової української школи».

Авторський інтегрований курс, основна мета якого – сформувати базові предметні компетенції, що знадобляться Вашій дитині у подальшому навчанні. Наше завдання підготувати дитину до ролі учня, відкрити індивідуальність кожного, навчити працювати в команді та самостійно, пробудити пізнавальний інтерес до нового, розкрити потенціал до розвитку та Вашої дитини. У змісті курсу увага не акцентується на певних навчальних предметах, ми реалізуємо міжпредметні зв’язки та інтегруємо зміст навчання, таким чином світогляд дитини стає різнобічним. Курс складається з наступних блоків:

  1. Письмо та навчання грамоти: базою будь-якого навчання є 4 види мовленнєвої діяльності – читання, аудіювання, говоріння, письмо. Тому цим елементам ми надаємо ключового значення у курсі «підготовка до школи». Як правильно тримати ручку? Чим відрізняється казка від оповідання? Що таке «голосні» та хто такі «приголосні»? Розібратися у цьому – виклик, що постає перед майбутнім школярем. Ми його приймаємо!
  2. Іноземні мови: грай навчаючись, навчайся в грі! Цікаві заняття для маленьких поліглотів допоможуть оволодіти базовими знаннями англійської та німецької мови. Невеликі групи сприяють швидкому засвоєнню навчального матеріалу, а творчі вчителі – хорошому настрою та мотивації до спілкування.
  3. Логіка: заняття спрямовані на розвиток мислення, пам’яті та уваги у дітей. Цікаві завдання, підібрані з урахуванням індивідуальних та вікових особливостей, сприятимуть розвитку потенціалу розумової активності Вашої дитини. (Тести на різні види мислення, логічні завдання, загадки, зорові обмани, навчальні ситуації, математичні ти мовні ребуси).

 1. Геніальний я: світ змінюється шаленими темпами, щоб встигнути за ним та бути в курсі новин, потрібно вміти швидко знаходити інформацію та застосовувати її у життєвих ситуаціях. Зміст цього блоку базуються на останніх енциклопедичних знаннях людства, що дає можливість сформувати інтелектуальні інтереси Вашої дитини, розвинути сильні сторони, розширити коло знань про навколишній світ: людину, природу, техніку. Невід’ємною частиною курсу є справжні експерименти! (Винаходи, історичні факти, природні явища, людські здібності, незвичайні тварини, практичні експерименти, хімічні та фізичні реакції).

Англійська мова

(Вік 7-16 років)

Do you have english SKILLS? Якщо ні – мершій до нас. Три групи англійської, що розподілені не за віком, а за рівнем знання мови. Цікаві завдання, справжні життєві ситуації, аудіо та відео матеріали, наочна граматика допомагає кожному розвиватися з максимальною ефективністю. Курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння. Досвідчені вчителі та індивідуально підібрані методики навчання, допоможуть кожному бути успішним та спілкуватися англійською впевнено. У групі 6 – 7 чоловік.

До абонементу додаються безкоштовні заняття в розмовному клубі!

английский, немецкий - девочка с тетрадью

Німецька мова

(Вік 7-16 років)

Willst du Deutsch lernen? Якщо так – мершій у SKILLS. Три групи німецької, що розподілені не за віком, а за рівнем знання мови. Цікаві завдання, справжні життєві ситуації, аудіо та відео матеріали, наочна граматика допомагає кожному розвиватися з максимальною ефективністю. Курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння. Компетентні вчителі з міжнародним досвідом, як ніхто інший зможуть навчити красивій мові, літературній вимові та розповісти про культуру Німеччини. У групі 6 – 7 чоловік.

До абонементу додаються безкоштовні заняття в розмовному клубі!

 

Hand made

(Вік 7-16 років)

детская творческая студия

Ці заняття направлені на розвиток творчих здібностей, фантазії, дрібної моторики рук, виховання естетичного смаку. Діти зможуть займатися улюбленою справою в компанії однодумців та творчого наставника та створити унікальні вироби власними руками, подарунки для близьких до свят. Ви будете вражені, яку красу можуть створити дитячі руки. У групі 6 – 7 чоловік.

У програмі: декупаж, квілінг, миловаріння, акриловий розпис, зістарювання поверхонь, реставрація, декор, писанкарство, орігамі, шиття, вишивка, моделювання одягу, робота з різними матеріалами.
 

Художня майстерня

(Вік 7-16 років)

 

художня майстерня - зображення

Багата палітра кольорів, креативні ідеї та власне бачення дитини створюють максимально сприятливий клімат для творчості в нашій майстерні. Художник живе в кожному з нас, потрібно лише дати йому фарби і полотно! То ж пропонуємо реалізувати свої найкреативніші фантазії разом з нами!

У програмі: графіка, кольорові олівці, пастель, акварель, гуаш, масляні та акрилові фарби. Техніки пензликом та мастихіном.

 

Scrapbooking

(Вік 9-16 років)

скрапбукинг - изображение

Скрапбукінг – це один із видів так званого хенд мейду. Він полягає у виготовленні та оформленні фотоальбомів чи окремих фотографій. Ви навчитеся виготовляти привітальні листівки,конверти, записники, які стануть найкращими подарунками для Ваших друзів, рідних чи знайомих. Це найкраща можливість поєднати спогади у фотографіях та мистецтві. Ви зануритесь у історію скрапбукінгу та навчитеся працювати в різних техніках.

У програмі: альбоми, блокноти, листівки, конверти, записники, тревелбуки та багато іншого.

 

Підготовка до ДПА

ДПА подготовка - изображение

 • укр.мова та читання 4 клас

Перший державний іспит – це не страшно, якщо бути до нього готовим. А якщо ще й знати завдання цього іспиту – то взагалі не страшно! Підготовчий курс до ДПА базується на навчальному матеріалі початкової школи та покликаний систематизувати знання з конкретного предмету. Повторюємо, тренуємося, знаємо правильну відповідь!

 • укр.мова 9 клас


Паморочиться в голові при слові «диктант»? Тільки для Вас вчителі української мови розкриють свої секрети успішного написання диктанту. Цього не вчать у школі, цього Ви не прочитаєте ні в яких підручниках. Практичні знання та вміння, ось чого вчать у нас!

 

Підготовка до ЗНО

ЗНО подготовка - изображение

Хочеш гарно пройти незалежне оцінювання та вступити до університету своєї мрії, але маєш сумніви у своїх знаннях – приходь до нас. В компанії сучасних та продвинутих вчителів підтягнути свій рівень не проблема! Ми зможемо доступно та докладно розібратися в будь-яких правилах чи математичних формулах, а також розкажемо секрет запам’ятовування дат з історії.Перша група «Українська мова та література» вже відкрита до набору!

Клуб букініста

(Вік 12-16 років)

изображение - букинист клуб

Любиш читати книги і хочеш знайти таких самих крейзі-букіністів, що люблять купувати нові книги, нюхати свіженьку фарбу на сторінках, годинами обговорювати персонажів – тоді тобі до нас. Ми зануримся в атмосферу книг та релаксу і розкажемо про тенденції видавничої справи в Україні та закордоном, новини із світу літератури, про неформальні книжкові проекти, молодих видавців і звісно про те, які крутецькі заходи чекають тебе в Києві, де можна познайомитися зі справжнім письменником чи першому купити книгу на презентації, і врешті-решт як самому стати митцем слова.

Один вдома?

(Вік 3+)

услуга один дома - изображение

Всі ми знаємо сюжет цієї «пригодницької історії». І хоч у цієї комедії безліч прихильників – в реальному світі навряд чи є батьки, які б хотіли, щоб їхній малюк повторив це вдома. Тож, шановні мами і татки, якщо ви маєте  активну життєву позицію чи давно мріяли про похід в кіно або ресторан суботнього вечора, але не ризикуєте залишити своє чудо на самоті – ми радо допоможемо вам та приглянемо за вашою дитиною. Дітей чекає цікавий вечір у неформальній обстановці з кіно, смаколиками, іграми та дружніми балачками. Будьте певні – нам не буде нудно! А вам бажаємо хорошого вечора!!!

Шахи

(Вік 3-9 років)

гра в шахи - фото

Думка спеціалістів про позитивний вплив шахів:

 • шахи навчають дитину думати, запам’ятовувати, порівнювати і узагальнювати дані, передбачувати наслідки своїх дій;
 • допомагають розвинути винахідливість та логічне мислення;
 • стимулюють фантазію, яка необхідна для пошуку комбінацій, цікавих ходів, допомагає збагатити внутрішній світ малюка;
 • розвивають здатності до прорахунку, вміння до класифікації та систематизації процесу мислення;
 • шахи допомагають у розвитку дисципліни, дотримання правил гри.»